• Обновено
Flg вклучување Бесплатен Превозот Бања Прибор Ѕид Монтирани Кристал Златна Двојно Крпа Лентата за промет на Големо со Крпа Бар Бања Пешкир Рек 87505

Flg вклучување Бесплатен Превозот Бања Прибор Ѕид Монтирани Кристал Златна Двојно Крпа Лентата за промет на Големо

Buyers rating:
-40 % DEN 2293.00
DEN 3821.28

Залиха


Flg вклучување Бесплатен Превозот Бања Прибор Ѕид Монтирани Кристал Златна
Двојно Крпа Лентата За Промет На Големо Со Крпа Бар Бања Пешкир Рек 87505
Материјал : Месинг
Име : Кула Бар
Крај : Златна Крај/Хром
За повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодарам.
Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде win-win партнери

Основни карактеристики

Големина:
length
Тип:
Крпа Барови
Број На Модел На:
G402
Бренд Име:
Flg вклучување
Површина По Завршувањето:
Злато позлата
Материјал:
Бакар
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Должина:
50-60cm
Функција:
Со Кука
Тип:
Крпа Барови
Функција:
Со Кука
Материјал:
Бакар
Површина По Завршувањето:
Златна Крај/C
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Број На Модел На:
87505
боја:
Златен/S
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тежина На Пакет:
2.5
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди