• Обновено
3pcs/многу 3M Должина Шарени 3D Срце Облик Хартија Круг Свадба Соба Decoraiton Партија Ѕид Деко Hoom Вратата Шарени Завеса

3pcs/многу 3M Должина Шарени 3D Срце Облик Хартија Круг Свадба Соба Decoraiton Партија Ѕид Деко Hoom Вратата

Buyers rating:
DEN 430.56

Залиха


3pcs/многу 3 M Должина Шарени 3 D Срце Облик Хартија Круг Свадба Соба Decoraiton Партија Ѕид Деко Hoom Вратата Шарени Завеса
Димензии : должина 3 M
Пакет : 3pcs/многу
Се користи за : речиси повод decoraton да заличи на атмосфера,на пример, свадба, роденден и така натаму.

Основни карактеристики

Повод:
Роденден Партија,Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,детски Ден
Шема:
Срцето
Големина:
S
Број На Модел На:
M443
Бренд Име:
QINGWANG
Материјал:
Картон

Најдобри понуди