• Обновено
Ac 90-250V да Dc 12V 6.65 НА 80W Префрлување Напојување ip67 Отворено Користи Led Лента Возачот

Ac 90-250V да Dc 12V 6.65 НА 80W Префрлување Напојување ip67 Отворено Користи Led Лента Возачот

Buyers rating:
DEN 1353.12

Залиха

Нашиот производ пакување е многу добар, клиенти не мора да се грижите за штета во транзит.Висока ефикасност, долг живот и високо reliabili
2. Нашата услуга е многу добар, 24 часа онлајн услуга, одговори на вашите прашања во навремено.
Ние прифаќаме Escorw.100% полно работно оптоварување тест на горење
7.ниска операција температура & долго перформанси живот
4. Ние се префрлува напојување индустрија искуство, да се произведуваат 10 w - 1000 w префрлување напојување, може да биде целосен опсег на моќ решенија за вас.
Почнувајќи од 2008 година, нашата компанија е специјализирана во истражување и развој, производство и продажба на префрлување напојување во последниве 10 години, на производи се продава добро во домашната да целиот свет, вклучувајќи ги и Азија, Европа, Африка, Северна Америка, производи фаворизирана од страна на клиентите.
Ac 90-250 V да Dc 12 V 6.Нашата компанија зафаќа површина од околу 5000 метри квадратни, има истражувањето и развојот тим повеќе од 10 луѓе, производство на персоналот на речиси 200 луѓе, 50 луѓе тим за продажба, компанијата годишно производство на 600000 единици, годишен излезна вредност достигна речиси 20 милиони јуани.65 На
Сегашниот Опсег (А)
0-6. ако вие не треба Кина пост авијација регистрирани пакети, можете да праќате пораки на aliexpress кон нас, ние ќе ве контактираме во времето.влезен напон погоден за светот
5. Имаме многу акции, брза испорака, без разлика на тоа колку на вашата нарачка. Квалитетот на нашите производи е сигурен, цена-ефикасен, одличен квалитет и прифатлива цена.
Предмети ќе бидат брод во рамките на 1-3 дена atfer ќе плаќање.Се осигура дека стоката во транзит е во добра состојба.
Мало нарачки : Ние пакување на ставки со високи го скрши отпорот на воздухот торба и тоа ќе се обезбеди целосна заштита за вашите предмети во текот на долго време транспорт и бидете сигурни дека тоа пристигне во вашата рака со совршена состојба.

Основни карактеристики

Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
6.65 На
Излезниот Напон:
12v
Фрекфенција:
47~63Hz
Број На Модел На:
Т-80-12(W)
Излезна Моќност:
80W
Влезен Напон:
AC90~250V
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал случај / Алуминиум база
Пакување:
Белата кутија
Ефикасност:
90%
Ладење:
Природни
сертификација:
CE, ROHS
Примена:
led лента светлина
Водоотпорен Ниво:
IP67

Најдобри понуди