• Обновено
S-3XL 2018 машка облека лето ровот мажите долго палто тенка мода личност мода outerwear пејач фаза костими врвот

S-3XL 2018 машка облека лето ровот мажите долго палто тенка мода личност мода outerwear пејач фаза костими врвот

Buyers rating:
-15 % DEN 4447.00
DEN 5232.00

Залиха


Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Бренд Име:
BADUN QISHI
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
481
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Маскирани:
No
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Долго
Моделирање на облека:
Тенок
пред да летаат:
Еден Гради
облека технологија:
постојана притиснете
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди