• Обновено
Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите Електрични Штрајк Заклучување + 12V Напојување + Близина Вратата за Влез на тастатурата + 10

Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите Електрични Штрајк Заклучување +

Buyers rating:
-5 % DEN 2462.00
DEN 2591.52

Залиха


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$51. Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот.
Целосна RFID Вратата за Контрола на Пристап на Системот за Полнење Поставите Електрични Штрајк Заклучување + 12 V Напојување + Близина Вратата за Влез на тастатурата + 10 Keyfobs Модерен и Елегантен дизајн Безконтактни RFID transponder технологија Поддршка Картичка, лозинка и Картичка + лозинка за отклучување на Целосна програмирање од тастатурата Корисникот капацитет : 1000 корисници не треба за да се поврзете на компјутер, тоа може да работи сам Поддршка 3-6 цифра лозинка Поддршка за отклучување на време на одложување за Поддршка на додавање/бришење картичка со master card Дизајниран со бел интерфејс/копче Забелешка : Една карта само може да се додаде една лозинка 12 V 3А Напојување на модулот, поддршка 0-15s отклучување на време на одложување од не ' Рѓосувачки Челик штрајк заклучување, КООРДИНАТОР на чекање(Заклучени кога се снабдува со енергија) 10pcs 125 KHz RFID Близина Keyfobs 86x86mm Излез Префрлате
RFID Контролер
Работен Напон : DC 12 V +-10%
Работат на струјата : помалку од 100m A
Температура : 0-60degree
Макс корисникот капацитет : 1000
Читање растојание : 0-5cm
Картичката type : лична Карта
Димензија : 120x77x22mm(4.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред.
3, треба да се очекуваат високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Таа поддржува СМАРТ картичка се отклучи и лозинката за отклучување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме имајте во предвид дека postages/сопствени трошоци (ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците.
2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
M203+штрајк
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Никој
Бренд Име:
ELESECUR
Работен напон:
12v
Корисникот Капацитет:
1000 корисник
Големина:
120x77x22mm(4.7x3x0.87inch)
Заклучување:
КООРДИНАТОР Штрајк Кодот
моќност:
Напојување 12V

Најдобри понуди