• Обновено
Пролет и Лето Жените Глуждот Должина на Ултра Долги Природата Памук, Лен Дневна Носат Дома Robed Loungewear Sleepwear Nightgown Облека

Пролет и Лето Жените Глуждот Должина на Ултра Долги Природата Памук, Лен Дневна Носат Дома Robed Loungewear Sleepwear

Buyers rating:
-32 % DEN 2154.00
DEN 3168.00

Залиха

Мерење на Табелата информации : Големина/CM Мали Средни Големи Тело Должина 127 132 137 Биста 98 104 110 Ракав Должина 46 47 48 Рамо 55 57 59 Фитинг Спектар 160cm да пета 165 до пета 170 до пета 150-160cm 160-168cm 168-175cm 40-50kgs 50-57.5 килограми 57.5-65kgs 1.Ние не сме редовни НИ ГОЛЕМИНА,Pls се однесуваат на нашиот мерење на табелата за големина изберете или контактирајте со нас 2.Големината може да има 2-4cm се разликува поради maunal мерење.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Материјал:
Лен,Памук
Материјал Состав:
45%памук 55%лен
Бренд Име:
7 ПРЕВЕЗИ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
17-0001
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Пролет
Ткаенина Тип:
Ткаени

Најдобри понуди