• Обновено
BQLZR 8x Бакар Златен Круг Завртка Капа Ноктите за Огледало Табела Декорација 14mm Дијаметар

BQLZR 8x Бакар Златен Круг Завртка Капа Ноктите за Огледало Табела Декорација 14mm Дијаметар

Buyers rating:
-25 % DEN 229.00
DEN 305.76

Залиха


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.
Функција :
Направен од бакар, тоа е корозија-отпорни, не рѓа.
Тоа може да се поправи и да ги красат огледала commendably, создаде повеќе елегантен изглед.
Користи широко во ретровизори, чај маси, гардероби или други стаклени мебел.
Спецификација :
Материјал : Бакар
Боја : Златна(Капи & Подлошки) + Сребро(Завртки)
Капа Големина : 14 x 4.3 mm/0.55 x 0.17 инчен(Кол x H)
Миење/Прстен Големина : 9.5 x 3.9 mm/0.37 x 0.15 инчен (OD x ID)
Завртка Висина : 20mm/0.79 инчен
Тежина : 35g Бренд Име : BQLZR
Пакетот Вклучува :
8 x Декоративни Капи
8 x Завртки
8 x Подлошки

Основни карактеристики

Бренд Име:
BQLZR
Должина:
Screw Height
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Не се споменува
Глава Дијаметар:
Други
Месо тело дијаметар:
Други
Тип:
Декоративни Капа Помине
Материјал:
Бакар

Најдобри понуди