• Обновено
38 50 63 мм лустерот делови осветлување додатоци стаклена призма топката pandent мушка завеса кристал pendant 10pcs/многу

38 50 63 мм лустерот делови осветлување додатоци стаклена призма топката pandent мушка завеса кристал pendant

Buyers rating:
-40 % DEN 456.00
DEN 759.84

Залиха

38 50 63 мм лустерот делови осветлување додатоци стаклена призма топката pandent мушка завеса кристал pendant 10pcs/многу Боја : транспарентна Количина : 10pcs Pls изберете големина што ви треба.Ви благодариме. Можете да декорирате вашиот осветлување и завеса. Повеќе pendant ве молиме проверете во нашата продавница.Ви благодариме.

Основни карактеристики

Големина:
26x38mm, 35x50mm, 43x63mm
Број На Модел На:
RT-23071601
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Велигден,Божиќ,денот на Благодарноста
Материјал:
Стакло
Шема:
Полна Боја
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци

Најдобри понуди