• Обновено
2 парчиња 3D Метал Нано Загатка КА-RAH 50 Авиони-66 Стелт Хеликоптер да се Соберат Модел Комплет DIY 3Д Ласерски Сече Сложувалка Играчка

2 парчиња 3D Метал Нано Загатка КА-RAH 50 Авиони-66 Стелт Хеликоптер да се Соберат Модел Комплет DIY 3Д Ласерски

Buyers rating:
-5 % DEN 684.00
DEN 720.00

Залиха

Спецификации : Бренд : HK Nan Yuan Тема : 3Д Хеликоптер Загатка Име : КА-RAH 50 Авиони-66 Стелт Хеликоптер 3d загатка Модел : D21123,D21128 Материјал : не ' Рѓосувачки железо : За 80g КА-50 Хеликоптер Големина : 12.4 x 11.5 x 6.8 CM (2 парчиња метални листови) RAH-66 Стелт Хеликоптер Големина : 11.2 x 9.2 x 6.4 CM (2 парчиња метални листови) Боја : Sliver Количеството на Листови : 2 buc Возраст : 14+ Степен на тежина : 3 - 4 Ѕвезди Пакување : Хартија Кутија Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет. Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство. Чекор по чекор сликата рачно,исток кон градење на тоа. Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x 2 парчиња поставени HK Nan Yuan КА-RAH 50 Авиони-66 Стелт Хеликоптер 3 D DIY Метал Загатка Играчка 1 x Упатството за

Основни карактеристики

боја:
2 парчиња сет
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
КА-RAH 50-66 Стелт Хеликоптер Мозаик
Тема:
Возило
Тип:
3D Ласерски Сече Модели Метал Мозаик
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Метал
Возило:
Хеликоптери
Скала:
1
Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца.

Најдобри понуди

Силиконски рерна mitts еден
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Силиконски рерна mitts еден

Овој производ е најпопуларните во Европа и Америка има многу лекции за кујнски прибор, печење прибор; не

DEN 335.52