• Обновено
Bangrui Најновите Етиопската Монета Накит Сетови 24K Златна Боја Pendant/Ѓердан/Обетки/Прстен/Нараквица Жените Свадба Предмети

Bangrui Најновите Етиопската Монета Накит Сетови 24K Златна Боја Pendant/Ѓердан/Обетки/Прстен/Нараквица Жените

Buyers rating:
-0 % DEN 667.00
DEN 667.20

Залиха

Или замена на предметот за вас.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4. Време На Испорака :
1.
Ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред се купи, ако вие не се согласувате our trade policy ве молиме не го купи објектот од нас.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Девојки,љубовници',Жени,Девојки,Мажите,Унисекс
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Pendant/Earring/Прстен/Хривнија
Број На Модел На:
10070001
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
Bangrui
боја:
24k злато
обложено:
вакуум позлата
Гаранција:
Две Години Гаранција
is_customized:
Yes
Накит Тип:
Етиопските Монета Поставува Накит Со Pendant Ѓердан Обетки Прстен Bracel
Стил:
Романтични

Најдобри понуди