• Обновено
5PCS Висок Квалитет Среќен Цвет Занаети Фитинг Облека Гем Cloisonne DIY Монистра Pendant Накит Одлуки Бакар 24*55мм

5PCS Висок Квалитет Среќен Цвет Занаети Фитинг Облека Гем Cloisonne DIY Монистра Pendant Накит Одлуки Бакар 24*55мм

Buyers rating:
-38 % DEN 202.00
DEN 325.44

Залиха


ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
24*55mm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
2.4cm
Објектот Должина:
5.5cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
20g
Објектот Ширина:
2.4cm
Објектот Висина:
0.3cm
Производ Карактеристики:
Изолација
Број На Модел На:
BF0335

Најдобри понуди