• Обновено
L042 Накит Чистење, Полирање Крпа Месинг Полирач Сребро Злато Почисто Двојно Топлиот Сув полски Грижа 10pcs многу

L042 Накит Чистење, Полирање Крпа Месинг Полирач Сребро Злато Почисто Двојно Топлиот Сув полски Грижа 10pcs многу

Buyers rating:
DEN 143.52

Залиха


Голема продажба,Злато, Сребро чистење памучна крпа.
*10 парчиња по многу
*ткаенина, памук,за полирање на сребро.
*Бои, ние испрати случајно,
***************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
сребро ткаенина за чистење
Број На Модел На:
L042
Објектот Висина:
3.14inch
Објектот Должина:
3.14inch
Материјал:
Ткаенини
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Сребро полирање платно
Материјал:
памучна крпа
Крпа големина:
80*80mm
Еден пакет:
84*85mm
Тежина:
5-6g

Најдобри понуди