• Обновено
Полу метален не азбест Парк Кочница Подлога за CFMoto CF500 500 500CC CF188 CF600 600 600CC CF196 АТВ UTV Shineary

Полу метален не азбест Парк Кочница Подлога за CFMoto CF500 500 500CC CF188 CF600 600 600CC CF196 АТВ UTV Shineary

Buyers rating:
-10 % DEN 480.00
DEN 532.80

Залиха


Кочница Подлога за CFMoto CF500 500 CC CF188 CF600 600 CC CF196 АТВ UTV Shineary
Вклучува 2 парчиња исто како слика
Коефициент на триење 0.40 u-0.45 у Услуга живот 9000-20000 КМ, соодветно Материјал : Полу-металик, не-азбест ; Сертификација : ISO 9001, SGS тест извештај карактеристики на Производот : 1) Висок коефициент на триење, стабилен сопирачката 2) Ниска носат стапка и многу издржливи 3)Ниско ниво на бучава и удобно кочница чувствуваат " 4) Диск пријателски 5) Не азбест
Ако сакате други накладките за вашата машина , pls проверете како следниве
Предна Кочница
Задна Кочница
Пред + Задните
Парк Кочница
Можеби, како и други производи како следниве

Основни карактеристики

Бренд Име:
CSPART
Име На Модел:
BP25

Најдобри понуди

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs
  • Обновено
Оценка на клиентот:

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs

Ние имаме право да не прифати да се врати за некои стоки од цел потврди,па подобро да се потврди пред да с

DEN 1368.00 1440.00