• Обновено
2017 Пролет, есен нови детски чевли за девојки принцеза секојдневен чевли на sequins еден чевли бебе грашок чевли Студент патики

2017 Пролет, есен нови детски чевли за девојки принцеза секојдневен чевли на sequins еден чевли бебе грашок чевли

Buyers rating:
-18 % DEN 425.00
DEN 518.40

Залиха


Answer : ___________________________ Note : НИ големина не чевлите на стандардна големина. НИ големината само за купувачите да купуваат употреба. Купувачите според ЕУР/cm купи право чевли. Insole должина =деца нога должина +1cm ,можете +1.5 cm ако вашите деца нога е масти Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5-2cm грешка 1 Инч = 2.54 см

Основни карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QGXSSHI
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Четири Сезони
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
ЕВА
Пол:
Девојки
Функција:
Дише
деца чевли девојки:
девојка патики чевли
спајдермен-патики:
деца мартин чизми
чевли деца KIDDIE:
Секојдневен Чевли На Децата
девојки чевли:
деца чизми патики

Најдобри понуди