• Обновено
Ултра-тенок СТП Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Стојат Покритие За Sony Xperia Z5 Компактен

Ултра-тенок СТП Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Стојат Покритие За Sony Xperia Z5 Компактен

Buyers rating:
-22 % DEN 175.00
DEN 224.64

Залиха


Политика На Враќање
Сите наши објекти за продажба се заштитени под 30 дена политика на враќање под следниве услови.
За безбедносни и здравствени и безбедносни причини ние не ќе биде во можност да го прифати враќањето на производи кои се користат.
Ако објектот е расипан, купувачот има опција за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако објектот е погрешна и ние ќе го поправи нашите грешка брзо.
Ние ќе рефундирање или размена на објект по добивањето на вашиот парцела.
Треба да се биде сигурен дека објектот што се купување ќе одговара на вашите потреби пред поставување на својата цел.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања и било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го реши проблемот за вас.

Основни карактеристики

дизајн:
Бизнис,Обичен
Големина:
4.6 inch
Функција:
Со Картичката Џеб,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
маска
Бренд Име:
icovercase
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Модел:
за Sony Xperia Z5 Компактен
Материјал:
СТП Кожа
Земја/Регион на Производство:
Кина

Најдобри понуди