• Обновено
PINECONE за ТОЈОТА 3 Копчиња Неисечени Сечилото Тип 4 ВНАТРЕШНИОТ РИТАМ Празно Директно Копчиња ABS Школка Brassr Сечилото 1Pc трговија на ГОЛЕМО

PINECONE за ТОЈОТА 3 Копчиња Неисечени Сечилото Тип 4 ВНАТРЕШНИОТ РИТАМ Празно Директно Копчиња ABS Школка Brassr

Buyers rating:
-5 % DEN 45.00
DEN 47.52

Залиха

НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.Не електронски internals. Во Светот Превозот.Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас. Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење
Информациите од официјалната веб-страница. Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Батон : Никој Копчиња (Само Школка)
Логото налепница : НИКОЈ
Клучни Празно : Да
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени.
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите. Превозот метод ние се нудат е Кина Пост воздух Mail, па ако сакате да се
Изберете DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува
Така превозот време може да се br подолго отколку што вети, особено за време на сезона. Ако Наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира.
на reshipment или враќање на средствата за вас. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Pinecone
Прилагодување:
Yes
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
1
Производителот Дел Број:
1
Материјал Тип:
ABS Школка Месинг Сечилото
Другиот Дел Број:
1
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина(Копно)

Најдобри понуди