• Обновено
Усогласат Trex 500X Опашка Бум Планината H50T004XXW Усогласат 500 делови Бесплатен Превозот со Следење на

Усогласат Trex 500X Опашка Бум Планината H50T004XXW Усогласат 500 делови Бесплатен Превозот со Следење на

Buyers rating:
DEN 1281.12

Залиха


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
●Користете за Т-РЕКС 500 X. ●Опашка бум планината(L) x 1
●Опашка бум планината(R) x 1
●Хексадецимален монтажа гром x 4(M2.5x47mm)

Основни карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Број На Модел На:
порамнете
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Алатка Материјали:
делови

Најдобри понуди