• Обновено
iber Оптички Спојување Машина, Торба за Носење

iber Оптички Спојување Машина, Торба за Носење

Buyers rating:
-7 % DEN 2790.00
DEN 3000.00

Залиха

Оптички Влакна Спојување Машина, Торба За Носење
Оваа торба може да се одржи речиси сите видови на топење машини, како што се Fujikura FSM-80-тите години, DVP-730, , Sumitomo Тип-39 и така натаму. Згора на тоа, таа има неколку џебови да се одржи потребните алатки. Тоа е време да се ослободи од тешки фузија splicer сметководствена кутија сега!

Основни карактеристики

Најдобри понуди