• Обновено
925 sterling silver мушка нараквици и синџири за жените pulseras mujer moda 2017,мода божиќ подарок нараквици & алки накит

925 sterling silver мушка нараквици и синџири за жените pulseras mujer moda 2017,мода божиќ подарок нараквици

Buyers rating:
-5 % DEN 388.00
DEN 408.00

Залиха


Пакет
Накит ќе дојде со подарок кутија
ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА
1.Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,ние ќе го цениме тоа.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме да се справи тоа додека сте задоволни, ви благодарам многу : )
ПО УСЛУГА
1,Доколку производите не се исти како и опис или скршен во транзит.кога ќе се покаже на слики за нас,Ние ќе ја или враќање на пари за вас.
2,За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3,Ако предмети е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.ако замена не е достапно,тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
hfh921
Бренд Име:
TYME
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Канцеларија/кариера
Должина:
15.5cmm+3cm
Тежина:
2.12 g

Најдобри понуди