• Обновено
Компатибилен Проектор светилка за PANASONIC PT-D6000ELK/PT-DW730ES/PT-DW740ES/PT-DX800S/PT-DX810EK/PT-DZ770E/PT-DZ770EL/PT-DZ570

Компатибилен Проектор светилка за PANASONIC PT-D6000ELK/PT-DW730ES/PT-DW740ES/PT-DX800S/PT-DX810EK/PT-DZ770E/PT-DZ770EL/PT-DZ570

Buyers rating:
-5 % DEN 4058.00
DEN 4272.00

Залиха


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
PANASONIC PT-D5000, PT-D5000 ES, PT-D6000, PT-D6000 ELK, PT-D6000 ELS, PT-D6000 ES, PT-D6000 LS, PT-D6000 S, PT-D6000 ULS, PT-D6000 US, PT-D6710, PT-DW530, PT-DW530 E, PT-DW530 U, PT-DW6300, PT-DW6300 ELS, PT-DW6300 ES, PT-DW6300 LS, PT-DW6300 S, PT-DW6300 ULS, PT-DW6300 US, PT-DW730 ELS, PT-DW730 ES, PT-DW730 U, ПТ-DW730 UK, PT-DW730 ULK, PT-DW740 EK, PT-DW740 ES, PT-DX500 E, PT-DX500 U, PT-DX800 S, PT-DX800 UK, PT-DX800 ULK, PT-DX800 ULS, PT-DX800 US, PT-DX810 EK, PT-DX810 ES, PT-DX810 LS, PT-DX810 S, PT-DX810 U, PT-DX810 UL, PT-DZ570, PT-DZ570 E, PT-DZ570 U, PT-DZ6700, PT-DZ6700 E, PT-DZ6700 EL, PT-DZ6700 L, PT-DZ6700 U, ПТ-DZ6710 E, PT-DZ6710 EL, PT-DZ6710 U, PT-DZ6710 UL, PT-DZ770 E, PT-DZ770 EL, PT-FD600, PT-FD600 L, PT-FDW630, PT-FDW630 L, PT-FDZ670, PT-FDZ670 L, PT-FFDZ680, PT-FFDZ680 L
Дел Број : ЕТ-LAD60, ЕТ-LAD60 A, ETLAD60, ETLAD60 A Wattage : 300 W
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Основни карактеристики

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
ПТ-D6000ELK/PT-DW730ES/PT-DW740ES/PT-DX800S/PT-DX810EK/PT-DZ770E

Најдобри понуди

Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор

Прифатлива Прашинадоказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирањ

DEN 1045.00 1100.16
Краткоденица Дома Текстил Деца Тинејџер Кревет Покрие Момче Девојка Постелнина Поставува Цртан филм Морков Постелнина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Краткоденица Дома Текстил Деца Тинејџер Кревет Покрие Момче Девојка Постелнина Поставува Цртан филм Морков Постелнина

Ве молиме, изберете ја големината на постелнина според вашиот ватенка големина не се впие се мијат со то

DEN 1082.00 1545.60