• Обновено
S925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Будистички Stupa Сребро Pendant Honk Blare Stupa Ретро Тајландски Сребро Pendant Мажите И Жените

S925 Фунта Сребрен Накит Трговија На Големо Будистички Stupa Сребро Pendant Honk Blare Stupa Ретро Тајландски

Buyers rating:
DEN 1660.32

Залиха


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Pendant Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Sterling Silver Pendant за Ѓердан МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant само, Chian НЕ inlcuded ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Основни карактеристики

Гем Боја:
Pendant само
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
NFG180123
Стил:
Тренди
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Најдобри понуди