• Обновено
Нови Инспиративни Цитати Ѕид Налепници Decal Винил Животот Е Краток И Светот Е Широк Текст Дома Декор Уметност Налепница Muraux LC340

Нови Инспиративни Цитати Ѕид Налепници Decal Винил Животот Е Краток И Светот Е Широк Текст Дома Декор Уметност

Buyers rating:
-25 % DEN 383.00
DEN 510.24

Залиха

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤За Големина На :
S 80см широк X 42cm високи
М 107cm широк X 56cm високи
(Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте ме)
❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу,ве Молиме не заборавајте оставите порака,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

Основни карактеристики

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H608 домати црвени, H601 бела, H625 кафе браун, H624 Браун, H626 Државата Сива, Прилагодено Боја
Големина:
S 80cm x 42cm, M 107cm x 56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Материјал:
ПВЦ
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
LC340
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Најдобри понуди