• Обновено
Новиот Дизајн Три Срце Два Циклуси Метал Шарм Pendant Накит Конектори 10pc по многу

Новиот Дизајн Три Срце Два Циклуси Метал Шарм Pendant Накит Конектори 10pc по многу

Buyers rating:
-8 % DEN 707.00
DEN 768.00

Залиха


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Го отворија CZ Монистра Метал Срцето Шарм Накит Приврзоци
Опис :
Материјал Метал Бакар + CZ Монистра
Боја
Пиштол Метална Боја / Златна боја
Големина
за 12x32mm
Повеќе Детали
ќе добиете 10pc по цел
Повеќе објект што може да се допаѓа :

Основни карактеристики

Бренд Име:
Flourishbeads
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
срцето шарм
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди