• Обновено
WYSIWYG 10pcs 32*6mm 3 Бои, антички Сребрен, Антички Злато, Антички Бронза Пердув Шарм

WYSIWYG 10pcs 32*6mm 3 Бои, антички Сребрен, Антички Злато, Антички Бронза Пердув Шарм

Buyers rating:
DEN 57.12

Залиха


П : Може ли да се добие било попуст?
A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе од 10 многу (по стил).
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Нормално трае 15~35days. на сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Што треба да направам ако пакетот не дојде?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и го испрати фотографија. Ние ќе ви одговори што побрзо и ние ќе го препрати или наплата за вас.

Основни карактеристики

Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Бренд Име:
WYSIWYG
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WYSIWYG
Шарм Тип:
Други

Најдобри понуди

40pcs Тибетската сребро cowgirl шарм EF1380
  • Обновено
Оценка на клиентот:

40pcs Тибетската сребро cowgirl шарм EF1380

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 21.6*11mm дупка 2mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда

DEN 335.04