• Обновено
Секси Долна Облека Божиќ Ѓаволот Cosplay Babydoll Се Облекуваат Секси Здолниште Долна Облека Партија Клуб Nightwear Пижами Долна Облека На Жените

Секси Долна Облека Божиќ Ѓаволот Cosplay Babydoll Се Облекуваат Секси Здолниште Долна Облека Партија Клуб Nightwear

Buyers rating:
DEN 767.04

Залиха

Оваа мерка важи за сите наши панталони и шорцеви. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа е исто така се користи за било здолниште што седи под папокот. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Добредојдовте на Анастасија Продавница!!!
ОДИ!ОДИ! Флертува со вашиот човек!
На начин да се Измери
БИСТА
Мерка под твоите раце, околу потполност дел на вашиот биста.
Висина : вклопуваат најдобро за оние со висина (од глава до кат) 158 см до 175 см
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Rayon
Број На Модел На:
00004
Ткаенина Тип:
Сатенски

Најдобри понуди