• Обновено
222 грама црвено кварцен кристал топење пирамида лекување

222 грама црвено кварцен кристал топење пирамида лекување

Buyers rating:
DEN 767.52

Залиха

Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.поевтино и побрзо)
2.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1.најбрзиот, но многу скапи)
4. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Јас сум подготвен да го реши секој проблем со моите клиенти.

Основни карактеристики

Материјал:
Камен
Бренд Име:
ganyi
is_customized:
Yes

Најдобри понуди