• Обновено
16 Копче Мембрана Вклучите Тастатурата 4 x 4 Матрица Низа 4*4Matrix тастатура

16 Копче Мембрана Вклучите Тастатурата 4 x 4 Матрица Низа 4*4Matrix тастатура

Buyers rating:
DEN 239.52

Залиха


Продолжен тастатурата за развој одбор, може лесно да се поврзете со кабел. Максимална коло оценка : 35 V DC, 100m A. Изолација отпор : 100 Ohm, 100 V. Dielectric го издржат : 250 VRms, 50 - 60 Hz, 1 min. Контакт отскокнување : животниот век : 1 милиони затворачи. Оперативен температура : -20 до +40 °C. Оперативни влажност : 40°C, 90% ~ 95%. Конектор тип : 8 pin. Планината тип : лепило. Кабел должина (inc конектор) : 88 мм. Големина : 77*69 mm . Пакет се вклучени : 1 x 4*4 Матрици Тастатура
Ние прифаќаме alipay(ЗАЧУВАМ), тоа за поддршка Кредитна Картичка, Western Union, TT итн. Друг метод на плаќање ве молиме контактирајте со нас. Сите предмети ќе брод со следење на број. Времето за испорака зависи од превозникот. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, комуникација е најдобар начин да се реши проблемот. 3 месец гарантира размена.Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. 1 Година гаранција за не-намерно оштетување на неисправни предмети. Ве молиме да ни кажете што дефектот е и вашата цел број, ако барањето размена или гаранцијата. Ние го цениме за вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Не НСД лево е подобро од 1-4 ѕвезди за нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни/Неутрален повратни информации или отворен спор. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме.

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Опис
Излез Тип На:
Опис

Најдобри понуди