• Обновено
МОРЕ MEW 2 ПАРЧИЊА 38.5 мм *6mm Гроздобер Суровини Месинг Буда Phenix Pendant Шарм Конектор За Изработка на Накит

МОРЕ MEW 2 ПАРЧИЊА 38.5 мм *6mm Гроздобер Суровини Месинг Буда Phenix Pendant Шарм Конектор За Изработка на Накит

Buyers rating:
-10 % DEN 280.00
DEN 311.04

Залиха


Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу -5000 можат да го користат овој начин )
Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска со
Чекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметка
Чекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешно
Други манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени
~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова. Ве молиме да знаат ова
Тие се убави zakka приврзоци за изработка на накит
Добредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )
Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба
~Изберете производ
~~Додади во кошничка
~~~Кликни за да се купи
~~~~Потврда на плаќањето
~Предмети се добро спакувани со картонска кутија. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа : )
Ви благодариме за вашата поддршка!
.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
МОРЕ MEW
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
653bz
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Дувачкиот
Шарм Тип:
феникс
Големина:
38.5 мм *6mm

Најдобри понуди