• Обновено
Рачно Изработени Dreamcatcher Правец На Chimes Волкот Шема Пердув Pendant Сон Catcher Виси Подарок Дома Декорација Украс 2018 Нова Година

Рачно Изработени Dreamcatcher Правец На Chimes Волкот Шема Пердув Pendant Сон Catcher Виси Подарок Дома Декорација

Buyers rating:
-20 % DEN 107.00
DEN 133.92

Залиха

Пријател,и Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа". 3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Плаќање 1) во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.69" (приближно)
Топ круг - 16cm/6. Ви благодарам многу за вашата поддршка.

Основни карактеристики

Тема:
Животните
Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Античкиот Имитација
Материјал:
Велур и Пердуви

Најдобри понуди