• Обновено
Нови Пристигнување Висока Вратот Црвена Чипка Вечер фустан 2018 Исклучување на рамо Формално фустан vestido де феста abiye abendkleider долг фустан

Нови Пристигнување Висока Вратот Црвена Чипка Вечер фустан 2018 Исклучување на рамо Формално фустан vestido де

Buyers rating:
-24 % DEN 5654.00
DEN 7440.00

Залиха

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика.
(1)Биста : __
(2)Половината : __
(3)Хип : __
(4)Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : __
(5)рамо до Рамо : __
Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.
Пост на Бразил. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. ние не можеме да ја објавите фустан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа.

Основни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Половината:
Империја
Бренд Име:
SUOPHONA МОДА
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Висок
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина

Најдобри понуди

Пејџ P-6E 6-string Стандард Capo - Црна
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејџ P-6E 6-string Стандард Capo - Црна

Пејџ 6string Стандард Capo Црна Стандарден Профил 6string Акустична Гитара Capo со Директен Центарнапнатост Диза�

DEN 1391.52