• Обновено
3W Метал Филм 127valuesX5pcs=635pcs Отпорник Комплет 1R~1M Отпорник Пакет

3W Метал Филм 127valuesX5pcs=635pcs Отпорник Комплет 1R~1M Отпорник Пакет

Buyers rating:
-5 % DEN 1641.00
DEN 1727.52

Залиха

Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод.
Ова е нашата продавница :
Ви благодариме!
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам или други начини на плаќање начин како ви се допаѓа.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање. Ве молиме clicke нив да се добие линкови.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.
Испорака :
1.

Основни карактеристики

Температурата На Работа:
-
Температурата Коефициент:
-
боја:
Повеќе
Бренд Име:
ZZYADE
Број На Модел На:
3W
Тип:
Фиксна Отпорник
is_customized:
Yes
Отпор Толеранција:
1%
Номинална моќност:
3W
Пакет Тип:
Throught Дупка
Технологија:
Метал Филм
Состојба:
Нови
во парк:
Yes
оригиналниот:
Кина
Отпорот:
1R~1M

Најдобри понуди