• Обновено
НОВИ 86 бела стенд-ап панел со идентитетот прозорец мрежа телефонски приклучок панел Компатибилен со голем број на AMP модули

НОВИ 86 бела стенд-ап панел со идентитетот прозорец мрежа телефонски приклучок панел Компатибилен со голем број

Buyers rating:
DEN 674.40

Залиха

Ако ви требаат повеќе масовно купување, по место цел ве молиме не брзаат да се плати, ние ќе ви даде повеќе попуст. Овој производ може да се прилагоди Име на Производ : НОВИ 86 бела стенд-ап панел со идентитетот прозорец мрежа телефонски приклучок панел карактеристики на Производот Име на Производ : 86-порта панел (празно панел без модул) Модули може да биде инсталиран компјутер или телефон модул Големина : 86x86mm Инсталација на теренот : 60mm AMP компатибилен спецификации на различни RJ45 UTP / шест модули и RJ11 говорни телефонски модул Обичните индустриски пластична кеса, но пакување е предмет на промена, ве молиме да се разбере. 1, висок квалитет на нови инженеринг пластични материјали (УЛ сертификација Пламен Retardant влијание) 2, опремени со пролет-натоварени прашина маска, една-panel изглед и разумни 3, заеднички за сите 86 јасно кутија / касета 4, вградување, отстранување модул е многу едноставна, ЗАСИЛУВАЧ модул (телефон, Интернет) Општи Производ на Слики и Графички Инструкции

Основни карактеристики

Должина на кабел:
86 тип
Бренд Име:
BELNET
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
БЕЛ-RJ-SB010
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Најдобри понуди