• Обновено
Бонбони Боја Девојки Розова Долго Туту Фустан Деца Меки Tulle Принцезата Свадба Фустани со Сатен Лак Половината Деца Партија Tutus 1Pcs

Бонбони Боја Девојки Розова Долго Туту Фустан Деца Меки Tulle Принцезата Свадба Фустани со Сатен Лак Половината

Buyers rating:
DEN 1430.40

Залиха

Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Комбинираат превозот. ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница. благодарам многу!
Белешки
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Тоа'll само да ви треба 1 минута. MOQ : 1 парче, u може да се избере големини. Големина : 6 големини да се избере
Не укажуваат на тоа возраст фустан должина
70 1/2 год 13"
80 2/3 години 15"
90 3/4 години 17"
100 4/5 години 19"
110 5/6 години 21"
120 6/7 години 23"
130 8/9 години 25"
140 9/10 год 27"
3. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.толку долго како што можете да изберете истите се изразат компанија да ја испорача стоката за вас .
Плаќање
1.
Повратни информации
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. 1 set=1piece на облекување + 1 парче на Цвет headbands
2. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. благодарам u. Превозот : бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, не е слободен.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Екипажот Вратот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
FT-THD01
Силуета:
Бал
Декорација:
Appliques
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
multicolor
Големина:
1/7 years old
Возраст:
Доенче и дете
Материјал:
tulle
NO:
bebe
Стил:
vestidos
Пол:
Бебе Девојки
Објектот:
рачно изработени фустани tutus
Сезоната:
Лето
Пакет:
OPP вреќа

Најдобри понуди