• Обновено
Оригиналниот Висок Квалитет Замена Transponder Копче Школка Случај За Toyota Camry Reiz Highlander е корола Фоб Копче Празно 10PCS/многу

Оригиналниот Висок Квалитет Замена Transponder Копче Школка Случај За Toyota Camry Reiz Highlander е корола Фоб

Buyers rating:
-10 % DEN 989.00
DEN 1099.20

Залиха


Оригиналниот Висок Квалитет Замена Transponder Копче Школка Случај За Toyota Camry Reiz Highlander е корола Фоб Копче Празно 10 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни карактеристики

Другиот Дел Број:
A2016042708
Објектот Ширина:
3cm
Бренд Име:
Tibikoo
Производителот Дел Број:
Transponder копче Школка за Тојота
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Објектот Должина:
7cm
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Специјални Функции:
Transponder копче случај за Toyota Camry Highlander Yaris е корола
Објектот Висина:
3mm
Објектот Тежина:
0.02kg
Осветленост Дел Број:
A2016042708
клучни зборови:
Transponder Копче Празно За Toyota Е Корола
Примена:
Transponder Копче Копче За Toyota Highlander
имот:
Transponder Копче Случај За Тојота Reiz

Најдобри понуди