• Обновено
1 кутија / set , Божиќ Гумичка , Дедо Мраз / Снешко / Божиќ Дрво Кутија Спакувани Гума Гумичка како Подарок за Деца

1 кутија / set , Божиќ Гумичка , Дедо Мраз / Снешко / Божиќ Дрво Кутија Спакувани Гума Гумичка како Подарок за

Buyers rating:
-15 % DEN 122.00
DEN 144.00

Залиха

1 set / многу , секој сет има околу 40pcs гумичка Преполна со кутија Кутија Големина : cm X 12.5 11.5 cm / set Гумичка Големина : 1.5 Х 0.5 cm / еез За Испорака : Нарачка над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај

Основни карактеристики

боја:
мешана боја
Тип:
Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
Број На Модел На:
ER038
Бренд Име:
К-МАСТИЛО
Гумичка Стил:
Промотивни Гумичка
Возраст:
>3 Години
Новина:
Фантастична
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Промотивни Гумичка Форма:
Тема Божиќ
дизајн:
Божиќ

Најдобри понуди