• Обновено
Верверица Nmbrella цвеќиња 5/815mm 10Yard/20Yard Полиестер Ткаени Жакард Лента За DIY Додатоци Headwear Или Куче Јака

Верверица Nmbrella цвеќиња 5/815mm 10Yard/20Yard Полиестер Ткаени Жакард Лента За DIY Додатоци Headwear Или

Buyers rating:
DEN 431.52

Залиха


1 кеса 10yards = 2 парчиња од 5 метри Предмет : 5/8"(15mm) Жакард Лента Материјал : 100% полиестер. Пакет : 10yards/20yards Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци и Куче јаки /мачка јаки итн. 1. Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 3 дена по плаќање пристигнува .
2. Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме.
3. Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. 4. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга. 5. Вести на нашиот производ тим : Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи. БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА

Основни карактеристики

боја:
10 ДВОР, 20 ДВОР
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
KTZD1607252282
Шема:
Цвет
Големина:
15mm
Пакување:
10 двор/20 двор
Употреба:
DIY Шиење Додатоци Headwear / Куче Јака

Најдобри понуди

Дејвид додатоци музика белешки срцето цвет шупливи Чипка втиснување лента лента DIY Шиење Свадба Декорација Додатоци,5Yc3386
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Дејвид додатоци музика белешки срцето цвет шупливи Чипка втиснување лента лента DIY Шиење Свадба Декорација Додатоци,5Yc3386

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�

DEN 63.00 63.36