• Обновено
Насилни простор 30 Брзини G Место Вибратори Vibrators за Жените Вибратор Секс Играчки за Жена и Двојки vibrador Секс Продавница Еротски играчки

Насилни простор 30 Брзини G Место Вибратори Vibrators за Жените Вибратор Секс Играчки за Жена и Двојки vibrador

Buyers rating:
-17 % DEN 368.00
DEN 443.04

Залиха


30 Брзини G Место Вибратори Vibrators за Жените Вибратор Секс Играчки за Жена и Двојки Sexo sextoys vibrador Секс Продавница Еротски играчки
1.мека и безбедно материјал
2.Материјал : TPR
3.Земја на потекло : Кина
4.Димензии : должина околу 19.5 cm
5.стилови : стил, Б стил
6.Поддржано од : USB полнење
7.Функција : G Место & Клиторичен & Стимулира Телото
8.Употреба : Женски Мастурбацијата
9. Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.
10. Ние не испрати кон вас за оригинална кутија,ако сакате оригинална кутија,pls плати за $2 за една кутија : ќе треба да кликнете "" )за една кутија

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
CN732
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Тип:
Стапче
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
насилни простор
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
length about 195mm
Моќта Од Страна На:
USB полнење
Стилови:
Стил, Б стил
Оригиналната Кутија:
Без оригиналната кутија. Ако сакате, pls плаќаат екстра 2.0 усд/парче
тајната пакет:
без никакви зборови и слики за секс
Водоотпорен:
100% Водоотпорни

Најдобри понуди

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат за Орален Секс Возрасни Производи Подмачкување
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат за Орален Секс Возрасни Производи Подмачкување

Топла Бакнеж Цреша Крем, 50мл Јастиви Лубрикант, Лични Мазива Одговараат За Орален Секс Возрасни Произво

DEN 113.00 225.60