• Обновено
Оригиналниот Проектор Светилка 64.J4002.001 за BENQ PB8120 / PB8220 / PB8230 Проектори

Оригиналниот Проектор Светилка 64.J4002.001 за BENQ PB8120 / PB8220 / PB8230 Проектори

Buyers rating:
-5 % DEN 4834.00
DEN 5088.00

Залиха

Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина. 3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Опис
Светилка Модел 64. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент најдобро што можеме. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично you don't треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
64.J4002.001
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE,CQC
Карактеристики:
Оригиналниот Светилка со Модул
Просечен Живот (часот):
2500
Гаранција:
150 дена
Прозрачна Флукс:
2500
База Тип:
2G11

Најдобри понуди

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm

1.Производи Име : HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm04mmСе користи за префрлување на компримиран воздух,овој про

DEN 480.00
385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs
  • Обновено
Оценка на клиентот:

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs

Ние имаме право да не прифати да се врати за некои стоки од цел потврди,па подобро да се потврди пред да с

DEN 1368.00 1440.00