• Обновено
Злато/ Црно/ Сино/ Red/ Сребрена Звучници Стерео Прилагодување Контрола Switch Копчето Прстен Трим Покрие Рамка за Џип Renegade 2015 година

Злато/ Црно/ Сино/ Red/ Сребрена Звучници Стерео Прилагодување Контрола Switch Копчето Прстен Трим Покрие Рамка

Buyers rating:
-20 % DEN 528.00
DEN 659.52

Залиха

Вклучува : 2 парчиња/set. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт.
Поддршка
Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови). Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање. Лесен за инсталација и Нема измена е потребно. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната). Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме ! Превозот :
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.
Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум.
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
KUJOOY
Година:
За џип renegade 2015 2016 година
Објектот Тежина:
100g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди