• Обновено
FRP Стаклени Влакна Задните Покривот Спојлер Одговара За 08-12 Lancer Evolution ЕВО X EVO10 Не-SSS Вител Генератор (се Вклопуваат Антена база 5x6cm)

FRP Стаклени Влакна Задните Покривот Спојлер Одговара За 08-12 Lancer Evolution ЕВО X EVO10 Не-SSS Вител Генератор

Buyers rating:
DEN 4560.00

Залиха

Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing. "За да се одржи квалитетот на производите и обезбедување на најдобри услуги на клиентите" е нашиот принцип. беше основана во 2010 година, специјализирана во производство и извоз бизнис. OEM наредби се добредојдени.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co. Ние знаеме дека добрите односи со клиенти се значајна движечка сила на нашата компанија.
Мала количина цел ќе ги користи силна картон тетрапак ако е потребно
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
ДЕТАЛИ :
ФУНКЦИЈА : Вакуум Инфузија Јаглерод 3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц Стандардно мала Тежина Совршен Fitment Аеродинамичен Подобар Изглед Многу едноставен за инсталација, ви препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Модел Година:
2008-2012
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Должина:
1inch
Производителот Дел Број:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
yachant
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
2.5kg
Другиот Дел Број:
1
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди