• Обновено
За Алкател идол 3 Калено Стакло Екран Заштитник За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5 инчен 6045 6045Y 6045K сигурносно Стакло Филм

За Алкател идол 3 Калено Стакло Екран Заштитник За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5 инчен 6045 6045Y 6045K сигурносно

Buyers rating:
-14 % DEN 70.00
DEN 81.60

Залиха


*За руските Купувачи , ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име.
*1 X Алкохол брис
*1 X Ткаенина за Чистење Почитувани, Овие модел стакло не се целосно покривање на телефонот на екранот, Ако сакате вистински шут .
* Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила.9 H Премиум Експлозија Доказ Калено Стакло Екран Заштитник филм За BQ Aquaris M4. Ако ви треба целосна следење, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
*Доколку објектот не се доставени по пат на крајот, ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. Висока дефиниција, 9 H цврстина, отпорен на Гребење, Експлозија доказ, анти-отпечатоци Ставки Вклучени : *1piece на калено стакло без мало поле . Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мала опасност делови, побезбеден отколку други производи од стакло. Функција : Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти. Ве молиме контактирајте со нас.5 Заштитни Филмови Со Чистење Алатки Внимание : *Ние користиме Кина Пост Обичен Мал Пакет.
*Ако по 30 работни дена си уште не ја прими стоката, може да побара од мене да се прошири цел заштита на време за вас. Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.
*Обично се доставени дена е од 10-60days (Јужна Америка 90-120 дена ). Цел ≥ 3 Многу системот ќе ви даде 5 % Попуст automaticly!!
. Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, блиску до екранот, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.

Основни карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Модел:
За Алкател Еден Допир Идол 3 5.5 Инчен 6045 6045Y 6045K
Тврдост:
Superhard 9H, Експлозија-доказ
Дебелина:
Ултра-тенок 0.26 mm
Transparence:
HD 99% оптички transmittance
Radian:
2.5 D Лак работ
Материјал:
Калено стакло,Нано-слој,Анти-отпечатоци

Најдобри понуди