• Обновено
JIEKAI 316 Двојно леќа мотор шлем Висок квалитет мотор шлем за маж и жена возач безбедност шлем

JIEKAI 316 Двојно леќа мотор шлем Висок квалитет мотор шлем за маж и жена возач безбедност шлем

Buyers rating:
-35 % DEN 2340.00
DEN 3599.52

Залиха

JIEKAI 316 Двојно леќа мотор шлем Висок квалитет мотор шлем за маж и жена возач безбедност шлем Ослободување тока големина : M,L,XL М одговара на 56-58cm, L одговара на 59-60cm, XL одговара на 61-62cm, 100% ABS ШКОЛКА Hight квалитет Двојно леќа целосна се соочуваат со шлем Брзо брзо ослободување Тока ,пренослив и перат лагер

Основни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Шлем Стил:
Полно Лице
Тежина:
1500g
Бренд Име:
JIEKAI
Сертификат за квалитет:
Dot,Ece-R22/05
Шлем Материјал:
ABS
мотоцикл заштита:
полно лице мотоцикл шлем
Големина:
M,L,XL

Најдобри понуди