• Обновено
2000pcs/многу E12 да E11 CE & RoHS конвертор Led CFL светлина, крушка пламен retardant PBT E11~E12 светилка носителот

2000pcs/многу E12 да E11 CE & RoHS конвертор Led CFL светлина, крушка пламен retardant PBT E11~E12 светилка носителот

Buyers rating:
DEN 33504.00

Залиха

0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Повратни Информации Од Нашите Клиенти :
.
Го поздравува да i LED, ние се чека вас тука :
Срцето го прави професија!!!
Квалитетот прави Бренд!!!
Поновите E12 да E11 светилка носителот Адаптер Конвертор(E12 да E11 светилка носителот адаптер)
Карактеристики :
1) Модел : Понова E12 да E11 Адаптер Конвертор;Светилка Адаптер;
2) E12 да E11 Адаптер Конвертор за LED/ Халоген / CFL Светлина, Крушка светилка;
3) Промена на вашата E11 база за да се адаптер E12 Фитинг;
4) Материјали : проводници за бакар + Оган доказ PBT материјали;
5) Напон : 100~240 V. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Бренд Име:
milliongreat
Материјал:
PBT
Број На Модел На:
IL-AC-E12-E11
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди