• Обновено
30*38*25мм ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

30*38*25мм ФУ-1 Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав

Buyers rating:
DEN 278.40

Залиха

големина 30*38*25мм Прашкаста Металургија масло черупка porous имајќи Sintered бакар ракав
СОВЕТИ : сликата е само referance, постојат многу големината на лежишта,ние не може да се земе слики за секој модел. Па кога ќе ги нарачате, ве молиме проверете го насловот и големина внимателно без разлика дали тоа е потребно!
Ако ви треба други големина ве молиме љубезно дозволете ми да знам.
Ако ви треба голем сметка, ние ќе ви ги даде голем попуст.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да ги споделите со нас.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
30*38*25mm
Материјал:
Други
Премази:
Други
Структура:
Други
ID:
30мм
OD:
38mm
H:
25mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди