• Обновено
12 Констелација Круг Риби дизајн блескавата Ѓердан К жолто злато на ѕвонење Мода Накит Ѓердан & Приврзоци LN454

12 Констелација Круг Риби дизајн блескавата Ѓердан К жолто злато на ѕвонење Мода Накит Ѓердан & Приврзоци LN454

Buyers rating:
-19 % DEN 181.00
DEN 223.68

Залиха


додатоци накит растенијата дизајн пченка форма 18 K жолто злато позлатен Пурпурна Кристал Мода Накит Ѓердан & Приврзоци LN266 US$ 5.66 /парче
Луксузна Паун дизајн 18 K жолто злато обложено со Сини Топаз Циркони Вечера Снабдувач Мода Накит, Ѓердани & Приврзоци LN284 US$ 7.20 /парче
Пеперутка дизајн симпатична стил nobby бел Кристал Zircon18 K жолто злато позлатен Ѓердан & Приврзоци жените мода накит LN273 US$ 5.58 /парче
Љубов Големо срце дизајн Циркони 18k к злато позлатен Бели кристали циркон ѓердани & приврзоци свадба мода накит LN269 US$ 5.30 /парче
Бренд трговија на големо посебен стил новиот дизајн 18k к злато позлатен Боја кристал циркони ѓердани & приврзоци мода накит LN271 US$ 5.20 /парче
Домот Аметист пурпурна дизајн ѓердан за жените 18 K злато позлатен ААА Циркони Кристал Мода Накит Ѓердан Приврзоци LN279 US$ 5.50 /парче
Бесплатен превозот шарени 18k к злато позлатен боја кристали циркон ѓердани & приврзоци за жените свадба мода накит LN285 US$ 5.68 /парче
Прекрасен Дизајн 18 K злато позлатен Бела ААА Циркони Кристал Мода Накит, Ѓердани & Приврзоци за Дамски LN290 US$ 5.70 /парче

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
LN454
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROLILASON
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
20mmx20mm
Метали Тип:
18k злато позлатен
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
квалитет:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Главниот Камен:
Никој
Главниот Камен Боја:
ниту еден камен
Метали Тип:
18k жолто злато позлатен
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Синџир должина:
Периметар за 44cm
Ѓердан Тежина:
3.95 g
Должина:
Perimeter about 44cm

Најдобри понуди