• Обновено
Моден multicolor зелена malachite нова коцка 8мм топла продажба поставен камен камења лабава монистра diy накит одлуки 15 инчен F096GS

Моден multicolor зелена malachite нова коцка 8мм топла продажба поставен камен камења лабава монистра diy накит

Buyers rating:
-30 % DEN 187.00
DEN 267.36

Залиха

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Предизвика продавница на некои од производите е под $5 не е да се обезбеди регистрација, ако ви треба производ регистрација, ве молиме контактирајте со нас со цел пред, јас ќе ви испратиме линк за регистрација.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days). Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.5 инчи во мерењето.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
8мм
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Објектот Должина:
0.8cm
Објектот Висина:
0.8cm
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Број На Модел На:
F096GS
Материјал:
no
Објектот Дијаметар:
8mm

Најдобри понуди

2018 Побрзаа Мажите Вистински Кожни Ракавици Солидна Возрасни Мода Овча Возење Ракавица Зглоб Термички Зима Бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

2018 Побрзаа Мажите Вистински Кожни Ракавици Солидна Возрасни Мода Овча Возење Ракавица Зглоб Термички Зима Бесплатен

СОВЕТИ : 1 Можете да ги примите ракавици со метални логото декорација, не можат да имаат метал логото дек�

DEN 1310.00 1679.52