• Обновено
Свила Индивидуални Лажни трепки Mink Елипса Рамен Око Продолжување на Трепките, 3D Природни Трепките 0.15/0.2 8-13mm B/C/D Навивам

Свила Индивидуални Лажни трепки Mink Елипса Рамен Око Продолжување на Трепките, 3D Природни Трепките 0.15/0.2

Buyers rating:
-25 % DEN 259.00
DEN 345.60

Залиха


Внимание pls :
микс lash е 16rows, од 8мм на 15mm :
8мм*1row, 9mm*2rows,
10мм*3rows, 11mm*3rows, 12mm*3rows,
13mm*2rows,
14mm*1row,
15mm*1row
Елипса Рамен Лажни Eyelash Екстензии Мека Тенок Врв Рамно Корени Нови Производи Заштеда на Време се Препорачува од страна на Техничар

Основни карактеристики

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.15 mm, 0.20 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, MIX
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Количина:
1Tray
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
лажни mink трепките рамен
Големина:
12row
Бренд Име:
J. Y. D JUNYIDA
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Должина:
0.8cm-1.5cm
Материјал:
Кореја Свила Мека Пластика

Најдобри понуди

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm-04mm

1.Производи Име : HVFF Пневматски Рака Вентил 04mm04mmСе користи за префрлување на компримиран воздух,овој про

DEN 480.00
385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs
  • Обновено
Оценка на клиентот:

385002216B / 385002216 Коника R2 minilab опрема 10pcs

Ние имаме право да не прифати да се врати за некои стоки од цел потврди,па подобро да се потврди пред да с

DEN 1368.00 1440.00