• Обновено
Црна секси девојка bodystocking Headwear+Bodysuit+Порибување Плус големина на отворите задник дизајн со полно тело, порибување fishnet жените долна Облека

Црна секси девојка bodystocking Headwear+Bodysuit+Порибување Плус големина на отворите задник дизајн со полно

Buyers rating:
-30 % DEN 440.00
DEN 627.84

Залиха

Пратката трае од 2 до 5 недели за да ви стигне. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот.
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети.
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата. Времето за испорака зависи од дестинации.
За било итно цел или се комбинираат пратката,ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние Доверливи превозот
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XXS/XS/S/M/L/XL). Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена.

Основни карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Бренд Име:
WOAIXDD
Број На Модел На:
L-HS744
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Најлон
Ткаенина Тип:
Dobby
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes
Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди