• Обновено
Гроздобер Жените Леопард Кожата Долг Синџир на Јака Ѓердан Буци Синџир Ѓердани & Приврзоци Bijoux Година Жените Накит

Гроздобер Жените Леопард Кожата Долг Синџир на Јака Ѓердан Буци Синџир Ѓердани & Приврзоци Bijoux Година

Buyers rating:
DEN 330.24

Залиха

28 /парче
Гроздобер Злато Позлатен Плетенка Сјајна Легура Синџир Ѓердан Долг Синџир на ѓердан Јака Ѓердан За Жените Нови Модни Додатоци US$ 1.22 /парче US $ 1.88 /парче Изјава Кристал Ѓердани&Приврзоци Овозможи Pendant Јака Ѓердан За Жените Мода Ѓердан Нова 2014 Wholesasle US$ 5.88 /парче
Мини Цел $10 Модни Злато Позлатен Женски Краток Синџир Јака Ѓердан Ѓердан Шарм Pendant Ѓердан За Партија Накит трговија на Големо US$ 3.88 /парче US $ 7.88 /парче
Гроздобер Буци Синџир Голем Ѓердан Ѓердани Жените Pendant Ѓердан Синџир Долго Мода Накит Ѓердан трговија на Големо 2014 US$ 6.50 /многу
парчиња / многу
.12 KG / set
Големина
Должина на Ѓердан : 45 cm ( 18 инчи)
Фабриката Веб-Сајт
САД $ 4.
2014 Мода Ѓердан За Жените Гроздобер Голем Ѓердан Ѓердан Смола Буци Синџир Злато Долг Ѓердан Бренд за Накит US$ 4.58 /парче
Злато Позлатен Шупливи Легура Цвет Јака Ѓердан За Жените Златна Голема Chokers Ѓердан Гроздобер Ретро Модата Накит трговија на Големо US$ 5.68 /парче
Рок Панк Злато Позлатен Пластични Буци Синџир Ѓердан Ѓердан Ѓердан За Мажи Жени Мода Накит Поставете Големо US$ 3.99 /парче
Точка Бр.88 /парче
Изјава Шарени Буци Синџир Ѓердан За Жените Голема Pendant Ѓердан Chokers Мода парична Казна Накит трговија на Големо US$ 6.01 /парче
Изјава Бакар Кутија Долг Синџир на Ѓердан За Жените Синџир Ѓердан Висок Квалитет Бесплатен Превозот Мода Накит трговија на Големо US$ 6.88 /парче
Рок Панк Розово Злато Позлатен Пластични Буци Chian Ѓердан За Мажи Жени Накит Сетови трговија на Големо US$ 4.88 /парче US $ 6.88 /парче
Гроздобер Злато Позлатен Плетенка Сјајна Легура Синџир Ѓердан Долг Синџир на ѓердан Јака Ѓердан За Жените Нови Модни Додатоци US$ 1.89 /парче US $ 10.
РГ-E9402
Материјали
Acrylics ( Пластика )
Позлата Боја
Роуз Злато Позлатен
Нето Тежина
0.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
должина на 45см
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45CM
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
РГ-N9470
бижутерија:
pendant ѓердан
изјава ѓердан:
Приврзоци & Ѓердани
Долг синџир на ѓердан:
ѓердан ѓердан
Жените Ѓердани:
collares

Најдобри понуди

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН
  • Обновено
Оценка на клиентот:

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката

DEN 1103.52