• Обновено
5Pcs/многу,Суровини и Бела Agates Geode плоштадот Конектори,златен раб со Природни Druzy Кварц Плоча Грутка Pendant Ѓердани Накит

5Pcs/многу,Суровини и Бела Agates Geode плоштадот Конектори,златен раб со Природни Druzy Кварц Плоча Грутка Pendant

Buyers rating:
-6 % DEN 924.00
DEN 983.04

Залиха


- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
lstjrzs
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AE183
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Agates geode
Обликотшема:
квадратен облик
Материјал:
Agates geode
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Обликот:
квадратен облик
Големина:
7-8x30-32mm
quanlity:
5pcs/многу
is_customized:
Yes

Најдобри понуди